Satelita osi przód tył 644723* do Carraro KOMATSU WB93S

Status:
dostępny - zadzwoń 32 700 76 76
Dodaj do wyceny
Zapytaj o produkt
Opis produktu
Informacje

Satelita osi PRZÓD TYŁ pasuje w miejsce 644723 / 128714 do Carraro 


Numery porównawcze:

KOMATSU CA0644723
ARGO GROUP 3693939M1, 3693939M91
CLAAS - RENAULT 11327510
DITCH WITCH 500-1865
HAULOTTE 2326011860
HYDREMA 7004317
KRAMER 1000294236
LACHISH 475030158
Landini 3693939M91
PINGUELY HAULOTTE 2326011860
Renault - Claas 11327510
SAME DEUTZ FAHR 0.900.0504.5
TORO 133-5290
ZETOR 93-5960


Zastosowanie:
KOMATSU WB93S


Wymiary: wysokość: 46mm / zęby 31szt./ Ø zew.101,3mm / Ø wew. 49,5mm


 

Produkty podobne
Inne produkty do Carraro®