Jak wiadomo, maszyny budowlane pracują w wyjątkowo trudnych warunkach i na ciężkim terenie. Z tego powodu są narażone na szkodliwy wpływ warunków zewnętrznych, które nierzadko przyczyniają się do powstawania usterek (drobnych i poważnych). Kamienie, korzenie, wystające pręty, gałęzie oraz inne ruchome elementy otoczenia stanowią ciągłe zagrożenie dla szyb, które po pewnym czasie rysują się lub pękają, znacząco ograniczając pole widzenia lub całkowicie dyskwalifikują maszynę z eksploatacji.

Szyby do maszyn budowlanych Cat

Firma Cemasz zdaje sobie sprawę, jak ważna jest dobra widoczność i bezpieczeństwo operatora maszyny budowlanej, dlatego posiadamy na składzie ogromny wybór wysokiej jakości szyb do tego typu pojazdów. Dużą część naszej oferty stanowią szyby dedykowane do maszyn budowlanych, w także do maszyn budowlanych – koparek, koparko ładowarek i ładowarek Cat. Zarówno szyby zamienne, jak i oryginalne, posiadają odpowiednie znaki bezpieczeństwa, właściwy rozmiar oraz kształt.

Jeśli potrzebują Państwo nowej szyby do maszyny budowlanej Cat, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dobra widoczność to podstawa!