Istniejąca od niemal 100 lat niemiecka firma ZF z powodzeniem łączy tradycję z najnowszą technologią. Przez dziesięciolecia pomagała napędzać technologię motoryzacyjną – to właśnie w fabrykach ZF została opracowana pierwsza przekładnia do samochodów osobowych. W ostatnich latach zasłynęli natomiast tym, że jako pierwsi wprowadzili do produkcji przekładnię 9-biegową.

Przekładnie do ZF

Nikomu nie trzeba przypominać, jak ważnym elementem każdego pojazdu jest przekładnia, przenosząca ruch z elementu czynnego na bierny. Ze względu na intensywne używanie jest ona szczególnie narażona na usterki i zużycie i powinna być stale monitorowana. W przypadku uszkodzenia, przekładnia musi zostać niezwłocznie wymieniona lub naprawiona.

Firma Cemasz zapewnia części zamienne w szerokim zakresie, bez względu na to czy w grę wchodzi most, skrzynia biegów czy przekładnia firmy ZF. Jeśli poszukują Państwo konkretnej części, zapewniamy wyjątkowo korzystne warunki finansowe, sprawny transport i satysfakcję z dokonanego zakupu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Tarcza do ZF - Zamiennik
Zamiennik

Tarcza do ZF