OLEJE marki FUCHS stanowią naszą ofertę w zakresie olejów i smarów dedykowanych ciężkiemu sprzętowi i maszynom budowlanym. Olej Fuchs to przede wszystkim gwarancja wysokiej jakości, powstałej na bazie zaawansowanych technologii. To także zapewnienie znakomitych osiągów i bezpieczeństwa smarowania, nawet podczas pracy w trudnych warunkach i niesprzyjających temperaturach.

OLEJE FUCHS – BOGATA OFERTA I GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA STOSOWANIA

Oleje, jakie znajdą Państwo w naszej ofercie – silnikowe, przekładniowe, transmisyjne, czy hydrauliczne, z pewnością spełnią wszelkie Państwa oczekiwania. Oleje Fuchs to produkty certyfikowane i atestowane, a zatem w pełni bezpieczne w użytkowaniu, a przy tym niezawodne i wydajne. Jako dostawca asortymentu warunkującego sprawną pracę ciężkiego sprzętu budowlanego, stawiamy na pewność i bezpieczeństwo proponowanych rozwiązań. Oleje znajdujące się w naszej ofercie spełniają wszystkie warunki w tym zakresie.

 

OLEJE SILNIKOWE, PRZEKŁADNIOWE, TRANSMISYJNE, HYDRAULICZNE ORAZ SMARY

Oleje i smary FUCHS posiadają dopuszczenia lub certyfikaty zgodności z olejami stosowanymi przez producentów maszyn budowlanych. Fakt ten wyróżnia je od innych dostępnych na rynku oraz gwarantuje użytkowanie maszyn przy użyciu właściwych środków smarnych. Dostarczając do Państwa oleje FUCHS dostarczamy pewną jakość produktu.

Dostarczamy oleje wyłącznie w fabrycznych / oryginalnych opakowaniach.

Stawiamy na pewność i bezpieczeństwo.