Regulamin Newsletter

  Podając adres e-mail wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (adresu e-mail) zawartych w zgłoszeniu, w związku z art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). 
    W każdym momencie mogę wycofać zgodę wypisując się z newslettera.

   Administratorem danych osobowych zawartych w zgłoszeniu jest CEMASZ Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach ul. Starogliwicka 91H. Dane kontaktowe : iodo@cemasz.pl Dane osobowe są przetwarzane w celu dostarczenia newslettera, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (RODO) i nie są przekazywane innym odbiorcom, organizacji międzynarodowej czy do państw trzecich. Dane osobowe przechowywane są przez okres prenumeraty. Wnioskodawca ma prawo do dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, nie wynika z przepisów, ich niepodanie będzie skutkowało brakiem możliwości zamówienia. Na podstawie danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje, w tym nie stosuje się profilowania.
 
   Zapisując się do newslettera otrzymasz informacje o aktualnych promocjach i nowościach.
Z prenumeraty newslettera naszego sklepu możesz zrezygnować w dowolnym czasie wpisując swój adres jeszcze raz na stronie sklepu. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości jesteśmy do Państwa dyspozycji.