Potrzebne części? ZADZWOŃ!

W firmie Cemasz wiemy, że części do maszyn budowlanych pracują w trudnych warunkach, dlatego zwracamy wyjątkową uwagę na ich wysoką jakość oraz trwałość. Części zamienne do maszyn budowlanych sprzedajemy od ponad 10 lat. Posiadamy duży własny magazyn części oraz dobrze działający zespół obsługi klientów, służących swoim bogatym doświadczeniem. Maszyny budowlane to nasz chleb powszedni, zaś części do maszyn to po prostu nasza pasja!

Wiesz czego szukasz? Znalazłeś potrzebne części na naszej stronie? Zamów online i przekonaj się jakie to proste!

W branży budowlanej, poza ludzką pracą, niezbędny jest właściwy i niezawodny sprzęt. Jednakże nie wystarczy go posiadać, ale należy również odpowiednio serwisować. Pozwoli to na długoletnie korzystanie z maszyn i urządzeń, które nie należą do tanich. Niestety części do maszyn budowlanych wiodących producentów są drogie. W naszym sklepie można jednak znaleźć zamienniki, które nie odbiegają jakości, trwałości i bezpieczeństwu, a cechują się również bardzo korzystną i niską ceną.

 

CZĘŚCI ZAMIENNE DO MASZYN, TRWAŁE I NIEZAWODNE?

Pracownicy odpowiedzialni za dobór oferty dla klientów są świadomi, że części zamienne do maszyn budowlanych nie mogą odbiegać od przyjętych norm. Będą one pracować w trudnych, często niesprzyjających warunkach, dlatego muszą cechować się najwyższą jakością, gwarantując niezakłóconą pracę sprzętu przez długi czas. Części do maszyn budowlanych, jakie proponujemy, to zawsze sprawdzone rozwiązania renomowanych producentów. Stawiamy bowiem na jakość, niezawodność i bezpieczeństwo.

Części (w tym zamienne) do maszyn budowlanych sprzedajemy od ponad dekady. Dysponujemy dużym magazynem, a nasz zespół doświadczonych handlowców doskonale zna potrzeby klientów.

CZĘŚCI DO KOPAREK I ŁADOWAREK – STAWIAMY NA NIEZAWODNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

Części do koparek, ładowarek i koparko – ładowarek (gąsienicowych i kołowych) stanowią znaczny zakres naszej działalności. Dokładamy starań, aby każdy napęd, część, czy podzespół spełniały najwyższe standardy jakościowe, gwarantując niezakłóconą pracę sprzętu przez długi okres czasu. Części do maszyn budowlanych, jakie proponujemy, to zawsze sprawdzone rozwiązania renomowanych producentów. Stawiamy bowiem na jakość, niezawodność i bezpieczeństwo.

 

CZĘŚCI DO UKŁADÓW NAPĘDOWYCH MASZYN ROLNICZYCH W NAJLEPSZYCH CENACH!

W ofercie Cemasz znajdą Państwo także części do maszyn rolniczych. Niezależnie od sprzętu w sprzedaży posiadamy części do mostu czy skrzyni ciągnika i dostarczamy je w ekspresowym czasie, aby nie opóźniać pracy. Za sprawą części zamiennych z naszej oferty maszyny mogą szybko odzyskać sprawność i wrócić do codziennej eksploatacji. Oferujemy części do ładowarek teleskopowych większości producentów na rynku - zapraszamy wszystkich tych, którym potrzebna jest półoś, zwolnica, uszczelnienie, czy drążki kierownicze do ładowarek teleskopowych.

MASZYNY LEŚNE I GÓRNICZE – CZĘŚCI ZAMIENNE

Poza częściami do maszyn budowlanych, czy takich, które są wykorzystywane w rolnictwie, w ofercie Cemasz znajdują się także zamienniki do maszyn leśnych i górniczych. Jako nieliczni posiadamy części do forwardera czy ładowarek niezbędnych w branży górniczej. Gwarantujemy bardzo dobrą jakość, gwarancję oraz korzystną cenę. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Zapraszamy!