Dostarczamy części pasujące do maszyn Cat:  koparko ładowarek, ładowarek, ładowarek teleskopowych, minikoparek, koparek oraz wozideł. Specjalizujemy się w dostawach części na zamówienie klienta z największych magazynów w Europie i innych krajów: m.in. USA i Japonii.

Części pasujące do maszyn CAT - Caterpillar

Wybierając części podczas konserwacji czy naprawy maszyn CAT, należy wziąć pod uwagę ich solidność, wytrzymałość i niezawodność. To od zastosowania dobrych części zamiennych zależy działanie urządzenia i co za tym idzie - efektywna i niczym niezakłócona praca. Ważne, by części zamienne do maszyn CAT zamówić u zaufanego dystrybutora, który zna rynek maszyn, wie jak doradzić i udzielić wyczerpujących informacji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą - posiadamy wszystkie części zamienne do maszyn budowlanych Caterpillar, więc niezależnie od tego, czego poszukujesz, na pewno uda się znaleźć potrzebny produkt. W asortymencie są zarówno części do koparko-ładowarki CAT, części do koparek CAT, jak i wszelkie potrzebne uszczelnienia, pierścienie, tłoki, łożyska czy termostaty dedykowane maszynom budowlanym.

Części pasujące do CAT - oryginalne i zamienne

Firma Caterpillar od lat zajmuje czołową pozycję w produkcji różnych zaawansowanych urządzeń - nie tylko maszyn budowlanych i kopalnianych, ale i silników wysokoprężnych czy turbin przemysłowych. Wszystkie one są bez przerwy rozwijane i udoskonalane tak, by maszyny pracowały jeszcze lepiej i bardziej wydajnie. CAT to zarówno technologie silnikowe, układy monitorujące wewnątrz kabiny, jak i zarządzanie stanem maszyny. Taka kompleksowość wymaga użycia tylko sprawdzonych części i podzespołów - oryginalnych lub dostarczanych przez solidnych, renomowanych producentów.

Szybko, sprawnie i bezpiecznie z częściami do CAT


Części zamienne Caterpillar gwarantują zachowanie wydajności i jakości pracy maszyn. Z kolei szybkość i sprawność ich dostawy pozwala zachować ciągłość pracy i uniknąć kosztownych przestojów. Dlatego dbając o satysfakcję naszych Klientów optymalizujemy terminy realizacji zamówień w taki sposób, aby maszyny były cały czas sprawne i gotowe do pracy.

Współpracujemy jedynie ze sprawdzonymi dystrybutorami części do maszyn CAT. Naszym Klientom proponujemy dzięki temu rozwiązania, które w zakresie czasu i rodzaju dostawy najpełniej odpowiadają ich oczekiwaniom.

Wraz z naszymi fachowcami szybko i sprawnie wybierzesz niezbędne części zamienne CAT, które następnie zostaną dostarczone za pośrednictwem firmy kurierskiej. Dzięki takim rozwiązaniom zyskujesz pewność terminowej i bezpiecznej dostawy, realizowanej w oparciu o najwyższe standardy w tym zakresie. Dzięki połączeniu wysokiej jakości oferowanego asortymentu, atrakcyjnych cen oraz sprawności realizacji zamówień (części zamienne do maszyn Caterpillar dostarczamy z własnego magazynu znajdującego się w Gliwicach, wybrany asortyment szybko sprowadzamy z innych magazynów na indywidualne zamówienie Klienta) zyskaliśmy zaufanie najbardziej wymagających Klientów.

OFERUJEMY: uszczelnienia, pierścienie, tłoki, wały, głowice, bloki, wtryskiwacze, obudowy, klamki, zatrzaski, zwolnice, satelity, uszczelnienia, łożyska, felgi, krzyżaki, półosie, czujniki, elektrozawory, tarcze, przekładki, zwrotnice, wieńce zębate, dyferencjały, termostaty, pompy wody, chłodnice, tłumiki, pompy, siłowniki, sworznie, tuleje, szpilki, podkładki, oleje, smary, filtry, zęby, nakładki, lemiesze, szyby płaskie i wypukłe, turbosprężarki.
 

Sprawdź również: