Dostarczamy części pasujące do maszyn Cat:  koparko ładowarek, ładowarek, ładowarek teleskopowych, minikoparek, koparek oraz wozideł. Specjalizujemy się w dostawach części na zamówienie klienta z największych magazynów w Europie i innych krajów: m.in. USA i Japonii.

CZĘŚCI ZAMIENNE DO MASZYN CAT - CATERPILLAR

Wybierając części podczas konserwacji czy naprawy maszyn CAT, należy wziąć pod uwagę ich solidność, wytrzymałość i niezawodność. To od zastosowania dobrych części zamiennych zależy działanie urządzenia i co za tym idzie - efektywna i niczym niezakłócona praca. Ważne, by części zamienne do maszyn CAT zamówić u zaufanego dystrybutora, który zna rynek maszyn, wie jak doradzić i udzielić wyczerpujących informacji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą - posiadamy wszystkie części zamienne do maszyn budowlanych Caterpillar, więc niezależnie od tego, czego poszukujesz, na pewno uda się znaleźć potrzebny produkt. W asortymencie są zarówno części do koparko-ładowarki CAT, części do koparek CAT, jak i wszelkie potrzebne uszczelnienia, pierścienie, tłoki, łożyska czy termostaty dedykowane maszynom budowlanym.

CZĘŚCI DO CAT - ORYGINALNE I ZAMIENNE

Firma Caterpillar od lat zajmuje czołową pozycję w produkcji różnych zaawansowanych urządzeń - nie tylko maszyn budowlanych i kopalnianych, ale i silników wysokoprężnych czy turbin przemysłowych. Wszystkie one są bez przerwy rozwijane i udoskonalane tak, by maszyny pracowały jeszcze lepiej i bardziej wydajnie. CAT to zarówno technologie silnikowe, układy monitorujące wewnątrz kabiny, jak i zarządzanie stanem maszyny. Taka kompleksowość wymaga użycia tylko sprawdzonych części i podzespołów - oryginalnych lub zamienników dostarczanych przez solidnych, renomowanych producentów.

Części oryginalne i zamienne Caterpillar gwarantują zachowanie wydajności i jakości pracy maszyn. Z kolei wygoda, szybkość zakupów w Cemasz i sprawność dostawy pozwala zachować ciągłość pracy i uniknąć kosztownych przestojów. Dlatego dbając o satysfakcję naszych Klientów, optymalizujemy terminy realizacji zamówień w taki sposób, aby maszyny były cały czas sprawne i gotowe do pracy.

Współpracujemy jedynie ze sprawdzonymi dystrybutorami części zamiennych do maszyn CAT. Naszym Klientom proponujemy dzięki temu rozwiązania, które w zakresie czasu i rodzaju dostawy najpełniej odpowiadają ich oczekiwaniom.

BEZPIECZNE ZAKUPY I SZYBKA DOSTAWA CZĘŚCI ZAMIENNYCH DO MASZYN CAT

Realizujemy zamówienia telefoniczne i za pośrednictwem sklepu online. Skontaktuj się z nami w godzinach pracy sklepu – poinformujemy Cię o statusie zamówienia lub odpowiemy na każde techniczne pytanie. Nasi specjaliści zajmują się profesjonalnym doradztwem, aby pomóc Ci dobrać odpowiednie części do Twojej maszyny CAT. Zamówione produkty dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej – w zależności od pory zamówienia nadawane są nawet tego samego dnia roboczego.

Nasze części zamienne do Caterpillar są najwyższej jakości. Oferujemy atrakcyjne ceny i szybki czas realizacji. Zamówienia wysyłamy z własnego magazynu w Gliwicach. Jeśli jest taka potrzeba, części sprowadzamy też z innych lokalizacji. Mamy w branży duże doświadczenie. Bardzo cenimy sobie zaufanie Klientów, dlatego do wszystkich zadań podchodzimy z kreatywnością i rzetelnością. Zapraszamy do korzystania z naszych usług!

OFERUJEMY: uszczelnienia, pierścienie, tłoki, wały, głowice, bloki, wtryskiwacze, obudowy, klamki, zatrzaski, zwolnice, satelity, uszczelnienia, łożyska, felgi, krzyżaki, półosie, czujniki, elektrozawory, tarcze, przekładki, zwrotnice, wieńce zębate, dyferencjały, termostaty, pompy wody, chłodnice, tłumiki, pompy, siłowniki, sworznie, tuleje, szpilki, podkładki, oleje, smary, filtry, zęby, nakładki, lemiesze, szyby płaskie i wypukłe, turbosprężarki.

Sprawdź również: