Dostarczamy części do maszyn budowlanych Komatsu:  koparko ładowarek, ładowarek, ładowarek teleskopowych, spycharek oraz koparek. Specjalizujemy się w dostawach części na zamówienie klienta z największych magazynów w Europie i innych krajów: m.in. USA i Japonii.

CZĘŚCI ZAMIENNE DO MASZYN KOMATSU – SZYBY, FILTRY I INNE

W bogatym asortymencie naszej firmy, znajdą Państwo różne części zamienne do maszyn budowlanych japońskiego producenta – Komatsu Ltd. Będą to między innymi szyby, filtry, drążki kierownicze, sworznie, tuleje, zwolnice, wałki atakujące i inne elementy lub części zamienne.

Ponieważ części zamienne do maszyn budowlanych firmy Komatsu, stanowią główny profil sprzedaży firmy CEMASZ, dokładamy wszelkich starań, by w naszym magazynie nie brakowało elementów pochodzących od tego producenta. Jeśli jednak zajdzie taka potrzeba, w tempie ekspresowym sprowadzimy konkretne części z magazynów zlokalizowanych nie tylko w Europie, ale również na świecie. Warto podkreślić, że oferowane przez nas części do maszyn Komatsu, pochodzą jedynie od sprawdzonych producentów, lub są w pełni oryginalne.

W swojej ofercie posiadamy między innymi szyby wypukłe, gięte i płaskie. Przedmiotem sprzedaży może być nie tylko oryginalna szyba Komatsu, ale również najwyższej jakości szyby zamienne. Podobnie sprawa wygląda, jeśli chodzi o filtry. Obok pochodzących prosto od japońskiego producenta, dysponujemy filtrami takich firm jak Donaldson, Wix, SF, Mann Filter i inne.

Zapraszamy!

SPECJALIZUJEMY SIĘ W SPRZEDAŻY CZĘŚCI DO MASZYN KOMATSU:

uszczelnienia, pierścienie, tłoki, wały, głowice, bloki, wtryskiwacze, obudowy, klamki, zatrzaski, zwolnice, satelity, uszczelnienia, łożyska, felgi, krzyżaki, półosie, czujniki, elektrozawory, tarcze, przekładki, zwrotnice, wieńce zębate, dyferencjały, termostaty, pompy wody, chłodnice, tłumiki, pompy, siłowniki, sworznie, tuleje, szpilki, podkładki, oleje, smary, filtry, zęby, nakładki, lemiesze, szyby płaskie i wypukłe, turbosprężarki.