Części ZF to, obok innych części do maszyn budowlanych i elementów maszyn ciężkich, jedna z propozycji, jaką przygotowaliśmy w kompleksowej ofercie dla naszych Klientów. Nie musisz szukać już nigdzie indziej! To właśnie u nas znajdziesz oryginalne części zamienne ZF Friedrichshafen. Zapewniamy szybką realizację zamówień, bowiem produkty marki ZF Friedrichshafen AG na stałe zagościły w naszej ofercie i proponujemy je naszym Klientom w ramach sprzedaży ciągłej.

Poza błyskawiczną realizacją zamówień na części do ZF gwarantujemy także: 

  • pełne bezpieczeństwo, komfort i sprawność zakupu
  • części rzetelnie sprawdzone i skontrolowane, m.in. w zakresie jakości, trwałości i wytrzymałości
  • konkurencyjne ceny
  • fachowe doradztwo oraz pomoc w ustaleniu numeru, a tym samym właściwą identyfikację części, która wymaga wymiany.

Co znajdziesz w ofercie Cemasz? Półosie, łożyska, uszczelnienia, zabezpieczenia, wieńce zębate, zwrotnice, czujniki, filtry, zawory sterujące i elektrozawory, sterowniki, tarcze, przekładki, satelity i obudowy skrzyń, a także inne elementy mostów i skrzyń transmisji. Dostarczamy części ZF zapewniając jednocześnie profesjonalną obsługę i pomoc w wyborze, a to wszystko w zdecydowanie konkurencyjnych cenach. Sprawdź!

CZĘŚCI ZF - GWARANCJA JAKOŚCI

ZF Friedrichshafen AG to marka, która od ponad 100 lat jest synonimem niezawodności i najwyższej jakości. Części motoryzacyjne ZF o różnym przeznaczeniu, jakich dostarcza ta niemiecka firma, powstają z połączenia innowacyjnej technologii, wysokogatunkowych materiałów i bogatego doświadczenia w produkcji. Dzięki temu oferując i dostarczając naszym Klientom części ZF mamy pewność, że sprzedajemy produkty spełniające najwyższe standardy w zakresie jakości. Wały napędowe, układ kierowniczy, podwozia oraz inne elementy – ZF to po prostu gwarancja znakomitej jakości części.

CEMASZ TO WŁAŚCIWY WYBÓR

Satysfakcja naszych Klientów to dla nas priorytet. Dlatego wysoką jakość zawsze łączymy z atrakcyjną ceną. Oferujemy oryginalne części ZF Friedrichshafen oraz części zamienne, proponując niezmiennie bezpieczną i sprawną realizację zamówień. Wiodąca pozycja w branży umożliwia nam negocjowanie cen i warunków współpracy z dostawcami. Efektem takich działań jest atrakcyjna oferta, jaką przedstawiamy naszym Klientom. Zapraszamy!

DOSTARCZAMY ELEMENTY MOSTÓW:


półosie, satelity, łożyska, uszczelnienia, zabezpieczenia, wieńce zębate, zwrotnice, zwolnice, krzyżaki, sworznie, drążki kierownicze, obudowy mostów, obudowy zwrotnic, czujniki.

DOSTARCZAMY ELEMENTY SKRZYŃ TRANSMISJI:


filtry, uszczelnienia, obudowy, czujniki, zawory sterujące, elektrozawory, sterowniki, uszczelnienia, filtry, wałki sprzęgłowe, tarcze, przekładki, satelity i obudowy skrzyń.

Zapewniamy szybką obsługę, fachowe podejście, niskie ceny!