Części ZF to, obok innych części do maszyn budowlanych i elementów maszyn ciężkich, jedna z propozycji, jaką przygotowaliśmy w kompleksowej ofercie dla naszych Klientów. Nie musisz szukać już nigdzie indziej! To właśnie u nas znajdziesz oryginalne części zamienne ZF Friedrichshafen. Zapewniamy szybką realizację zamówień, bowiem produkty marki ZF Friedrichshafen AG na stałe zagościły w naszej ofercie i proponujemy je naszym Klientom w ramach sprzedaży ciągłej.

SPRAWDZONY DOSTAWCA CZĘŚCI ZF

Poza błyskawiczną realizacją zamówień na części do ZF gwarantujemy także: 

  • pełne bezpieczeństwo, komfort i sprawność zakupu
  • części rzetelnie sprawdzone i skontrolowane, m.in. w zakresie jakości, trwałości i wytrzymałości
  • konkurencyjne ceny
  • fachowe doradztwo oraz pomoc w ustaleniu numeru, a tym samym właściwą identyfikację części, która wymaga wymiany.

Co znajdziesz w ofercie Cemasz? Półosie, łożyska, uszczelnienia, zabezpieczenia, wieńce zębate, zwrotnice, czujniki, filtry, zawory sterujące i elektrozawory, sterowniki, tarcze, przekładki, satelity i obudowy skrzyń, a także inne elementy mostów i skrzyń transmisji. Dostarczamy części ZF zapewniając jednocześnie profesjonalną obsługę i pomoc w wyborze, a to wszystko w zdecydowanie konkurencyjnych cenach. Sprawdź!

CZĘŚCI DO ZF - GWARANCJA JAKOŚCI

ZF Friedrichshafen AG od ponad 100 lat jest synonimem niezawodności i produktów najwyższej klasy. Części produkowane przez ZF powstają z połączenia zaawansowanej technologii, najlepszych materiałów i długoletniego doświadczenia. Wybierając części ZF, stawiasz na niemiecką solidność i najwyższy standard jakości. Oferujemy pełen zakres części ZF – zarówno oryginalne, jak i sprawdzone zamienniki – elementy układu napędowego, kierowniczego, zawieszenia oraz akcesoria montażowe. Wybierz ZF i ciesz się bezawaryjną pracą maszyny przez lata.

SZEROKA OFERTA ORYGINALNYCH I ZAMIENNYCH CZĘŚCI ZF

Satysfakcja naszych Klientów to dla nas priorytet. Nie tylko zapewniamy dostęp do najlepszych ofert, ale również optymalizujemy proces dostawy i współpracujemy z Klientem aż do samego zakończenia transakcji. W asortymencie mamy części oryginalne ZF Friedrichshafen oraz solidne zamienniki.

Jesteśmy dumni z kompleksowej obsługi, jaką oferujemy wszystkim naszym Klientom. Dzięki Twojemu zaufaniu jesteśmy w stanie pozostać konkurencyjni cenowo i stale poprawiać jakość naszych usług przez sprawną realizację zamówień. Dbamy o dobre relacje z naszymi dostawcami, dzięki czemu zawsze staniemy na wysokości zadania i sprowadzimy odpowiednie części do Twojej maszyny w możliwie najkrótszym czasie.

Na życzenie Klienta sprowadzamy części oryginalne i zamienniki. Zapewniamy szybką obsługę, profesjonalne doradztwo i konkurencyjne ceny. Decydując się na najwyższej jakości części do Twojej maszyny, postaw na najlepszego dystrybutora!

Dostarczamy elementy mostów napędowych:

półosie, satelity zębatki, łożyska, uszczelki pojedyncze lub w pakiecie, wieńce zębate, zwrotnice, zwolnice, krzyżaki i drążki kierownicze, sworznie, obudowy mostów i zwrotnic, czujniki.

Sprowadzamy części i akcesoria do serwisu przekładni:

filtry i uszczelki, czujniki, zawory sterujące i elektrozawory, sterowniki, wałki sprzęgłowe, tarcze i przekładki, satelity i koła koronowe.

Sprawdź również: