Cemasz – opinie

Jesteś naszym Klientem i chciałbyś przekazać swoją ocenę współpracy z nami? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią po kontakcie z pracownikami działu sprzedaży lub serwisu? Zachęcamy do wypełnienia krótkiej ankiety. Skrupulatnie gromadzimy opinie o działalności firmy Cemasz, aby na bieżąco odpowiadać na potrzeby naszych Klientów i Kontrahentów.

Wszystkie opinie o Cemasz są cenną motywacją dla naszego zespołu. Właśnie dlatego prosimy o szczerą ocenę naszej pracy. Dzięki temu będziemy mogli w dalszym ciągu rozwijać nasze produkty i usługi.

Poniższą ankietę możesz wypełnić anonimowo lub podać swoje dane osobowe – wybór należy do Ciebie.

Podziel się opinią o Cemasz

Jak wyrazić swoją opinię o firmie Cemasz? To bardzo proste – przygotowaliśmy krótką ankietę. Składa się ona zarówno z pytań otwartych, jak i zamkniętych. Wypełnienie zamieszczonego poniżej formularza zajmie Ci zaledwie chwilę – prosimy Cię jedynie o odpowiedź na kilka pytań.

Otrzymane opinie o Cemasz dokładnie analizujemy. Jeżeli chciałbyś, abyśmy ustosunkowali się do Twojego zdania o naszej działalności, wystarczy, że zaznaczysz odpowiednie pole – wówczas skontaktują się z Tobą pracownicy naszej firmy i rozwieją Twoje wątpliwości lub odpowiedzą na pozostawione przez Ciebie pytania.

Dlaczego warto podzielić się opinią o działalności Cemasz?

Chcemy, aby oferowane przez nas produkty i usługi odpowiadały potrzebom naszych Klientów. Dzieląc się z nami swoją opinią, możesz pomóc nam działać jeszcze sprawniej. Twoja opinia jest dla nas niezwykle cenna – dzięki niej będziemy mogli usprawnić działanie naszego zespołu. Wierzymy, że również Ty na tym skorzystasz – nasze produkty i usługi będą jeszcze lepiej spełniać Twoje oczekiwania.

Wypełniając ankietę, pomożesz nam ocenić pracę naszych pracowników z różnych działów, w tym:

  • specjalistów zajmujących się sprzedażą,
  • fachowców zajmujących się serwisem,
  • pracowników magazynu i sekretariatu.

Nasza ankieta pozwoli Ci również wyrazić opinię o jakości naszych usług i oferowanych przez nas podzespołów oraz atrakcyjności cen.

Twoja opinia ma znaczenie – pozwól nam ją poznać. Dołącz do grona osób, które wyraziły opinię o Cemasz i wypełnij poniższą ankietę.

 

Twoja opinia

Czy oczekujesz informacji zwrotnej?
  
Czy jesteś naszym klientem?
  
Napisz nam swoją opinię

Twoja ocena

Jak oceniasz jakość naszej obsługi?
Jest źle
Nie najlepiej
Trzeba coś zmienić
Dobrze
Bardzo dobrze
Jak oceniasz nasze towary/usługi?
Jest źle
Nie najlepiej
Trzeba coś zmienić
Dobrze
Bardzo dobrze
Informacje o Tobie
Imię i nazwisko
Adres e-mail
Wyślij