Serwis maszyn budowlanych

Serwis maszyn budowlanych

Specjalizujemy się w profesjonalnym serwisie maszyn budowlanych. Dysponujemy zespołem wykwalifikowanych mechaników, który zdiagnozuje i usunie każdy problem oraz warsztatem, który wyposażony jest we wszystkie najpotrzebniejsze urządzenia potrzebne do pomiarów i napraw. Każde zlecenie rozpoczynamy od szczegółowej oceny stanu technicznego danej maszyny, określenia zakresu prac, jakie należy wykonać i ustalenia, jak długo zajmie naprawa usterki. Serwisujemy wszystkie typy maszyn budowlanych (koparki, minikoparki, ładowarki, koparko-ładowarki). Ponadto oferujemy szeroką ofertą wysokiej jakości, niezawodnych części zamiennych zarówno oryginalnych, jak i tańszych zamienników.

Jeżeli będzie taka potrzeba, pomożemy zorganizować transport zepsutego podzespołu do naszego warsztatu, wyeliminujemy usterkę i odeślemy z powrotem sprawną część. Transport za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Naprawy maszyn budowlanych - oferta

Wiemy, że zepsuta maszyna potrafi w szybkim tempie generować wysokie, nieplanowane koszty dodatkowe. Często bywa tak, że jedno niesprawne urządzenie uniemożliwia pracę innemu, dlatego dbamy o to, aby jak najszybciej usunąć każdy problem. Jest to możliwe za sprawą stałego dostępu do różnorodnych części zamiennych, doświadczonych mechaników, odpowiedniego zaplecza sprzętowego. Naprawa maszyn budowlanych wykonywana przez nasz zespół wyróżnia się precyzją, dbałością o każdy szczegół, sumiennością i terminowością. Nasi specjaliści poradzą sobie z każdą, nawet najtrudniejszą usterką.

 

Naprawa i serwis koparek

Mamy wieloletnie doświadczenie w profesjonalnym serwisie i naprawie koparek. Naszym Klientom oferujemy dokładną analizę problemu i kompleksową obsługę. Gwarantujemy szybki czas wykonywania wszystkich napraw. Dysponujemy szerokim dostępem do wszelkich części do koparek i innych maszyn (oryginalnych producentów i wysokiej jakości zamienników), naszą pracę opieramy na wykorzystywaniu nowoczesnych sprzętów. Dzięki naszej profesjonalnej naprawie Twoje maszyny będą sprawne i wydajne. Zadbamy o to, aby ponownie były zdolne do ciężkiej i nieprzerwanej pracy w każdych warunkach. Oferujemy konkurencyjne ceny i szybki czas naprawy. Na wszystkie usługi udzielamy gwarancji.