Szyby do koparek

Plac budowy to miejsce, gdzie wszędzie obecny jest żwir i piach. Operatora koparki przed tymi kruszywami chroni jedynie szyba. Aby zapewnić pracownikom bezpieczeństwo, warto regularnie robić przegląd maszyny, a jeśli jakieś części nie nadają się do dalszego użytku i zagrażają życiu lub zdrowiu, niezbędna jest ich wymiana na nowe.

 

Szyby do koparek wysokiej jakości

Jednym z elementów najbardziej narażonych na uszkodzenia jest szyba koparki. Jej rozbicie może stanowić zagrożenie dla operatora. Na szczęście przemysł produkcyjny ma na to praktyczne rozwiązanie – szyby hartowane, które skutecznie chronią osobę prowadzącą pojazd przed zanieczyszczeniami czy odłamkami. Odporne i wytrzymałe – takie właśnie są szyby do koparek dostępne w Cemasz.

Jeśli planujesz naprawę lub renowację sprzętu budowlanego, koniecznie zapoznaj się z ofertą naszego sklepu!

Szyby do koparki — szeroka oferta dostępna w Cemasz

Na naszej stronie znajdziesz szyby do koparek następujących marek: Ackerman, Atlas, Bell, Bobcat, Case, Caterpillar, Daewoo, Doosan, Fiat Hitachi, Fiat Kobelco, Fuch, Halla, Hidromek, Hitachi, Hyundai, JCB, John Derre, Kobelco, Komatsu, Liebherr, Liu Gong, Mecalac, New Holland, O&K, Poclain, Samsung, Sany, Sumitomo, Takeuchi, Terex, Volvo, Wacker Neuson, Yanmar.

W ofercie sklepu znajdują się również inne szyby do maszyn budowlanych, w tym szyby do ładowarek, szyby do minikoparek i szyby do koparko-ładowarek. Możemy pochwalić się konkurencyjnymi cenami oraz szybką realizacją zleceń – potwierdzają to nasi zadowoleni klienci. Masz pytania? Zadzwoń do nas, a pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązanie.