Szyby do Minikoparek

Minikoparki to maszyny budowlane, które można spotkać wszędzie tam, gdzie ciężki sprzęt nie jest w stanie wjechać. Codzienna eksploatacja powoduje niewielkie uszkodzenia szyby, które w trakcie dalszego użytkowania mogą doprowadzić do jej zniszczenia. Co wtedy zrobić?

 

Szyby do minikoparek wysokiej jakości

W przypadku wymiany szyby do minikoparki sprawdzają się zarówno oryginalne, jak i dedykowane do danego modelu maszyny szyby zamienne. Najważniejszą kwestią jest ich wytrzymałość. Dlatego kluczowym aspektem podczas wyboru szyb jest rodzaj materiałów zastosowanych do ich produkcji.

Powszechnym rozwiązaniem są szyby hartowane i laminowane. W ten sposób szyba zostaje dodatkowo wzmocniona. Hartowanie i laminowanie nie ma wpływu na przejrzystość struktury, co gwarantuje również doskonałą widoczność osobie prowadzącej pojazd. W razie ewentualnego stłuczenia szkło hartowane rozpada się na drobne kawałki o obłych krawędziach. Dzięki temu zagrożenie zranienia operatora czy osób obecnych w pobliżu maszyny zostaje znacząco zredukowane.

Szyby do minikoparki — szeroka oferta dostępna w Cemasz

W ofercie naszego sklepu znajdziesz szyby do minikoparek marek: Airman, Atlas, Bobcat, Case, Caterpillar, Daewoo, Doosan, Fermec, Fiat Kobelco, Hanix, Hitachi, Hyundai, JCB, John Derre, Kobelco, Komatsu, Kubota, Massey Ferguson, New Holland, O&K, Pel Job, Sany, Schaeff, SMC, Takeuchi, Terex, Volvo, Wacker Neuson, Yanmar.

Oferujemy również inne wytrzymałe szyby do maszyn budowlanych, w tym szyby do ładowarek, szyby do koparko-ładowarek czy też szyby do koparek. Sprawdź też inne części maszyn dostępne w asortymencie sklepu, które ułatwią serwis sprzętu budowlanego. Masz wątpliwości? Skontaktuj się z nami, nasz zespół chętnie odpowie na wszelkie pytania!